Organizacja merytoryczna zajęć

Gwarancją sukcesu w szkole językowej są lektorzy. Dbając o wysoki poziom prowadzonych lekcji zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę (absolwenci filologii oraz Native Speakers z dyplomem pedagogicznym) z wieloletnim doświadczeniem w edukacji językowej.

Kładziemy nacisk na mówienie i słownictwo. W praktyce oznacza to, że już od pierwszej lekcji będą Państwo mówili w języku obcym. Gwarantujemy, że jest to możliwe nawet na niższych poziomach zaawansowania. Dzięki systemowi nauki słówek szybko utrwalą Państwo wyrażenia z lekcji.

Zajęcia muszą być ciekawe i jest to priorytet dla naszych lektorów. U nas, nie będą Państwo biernie słuchać wykładu, czy w ciszy wykonywać ćwiczenia z książki. Dzięki kameralnym 6-8 osobowym grupom, będziecie Państwo brali aktywny udział w każdej lekcji przez dialogi, dyskusje oraz zabawy językowe.

Monitorujemy postępy i satysfakcję słuchaczy.

Regularnie organizowane są krótkie testy weryfikujące Państwa postępy w kursie. Zajmują one jedynie ułamek lekcji  i pozwalają zobaczyć swój progres w liczbach, a dla niektórych są również, dobrą motywacją do nauki. Ponadto na koniec semestru organizowany jest test z całości materiału.

Państwa opinia jest dla nas bezcenna, dlatego już w trakcie trwania kursu organizowane są ankiety, w których można ocenić pracę lektorów oraz merytoryczny poziom zajęć.