Pośrednictwo pracy

Centrum Edukacji Zawodowej posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 15788 od dnia 29.06.2017r. Świadczymy usługi związane z pośrednictwem pracy, doradztwem personalnym i poradnictwem zawodowym.

Szkolimy zawodowo i językowo. Chcąc ułatwić możliwości podjęcia pracy w Niemczech m.in. naszym klientom prowadzimy współpracę
z niemieckimi pracodawcami. Inicjujemy kontakty pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą niemieckim. Nie pobieramy żadnych opłat
i prowizji. Sprawdzamy tylko zgodność kwalifikacji.

UWAGA!!!
Dla naszego klienta poszukujemy od zaraz osoby na stanowiska:
1.Stolarz i elektryk przyczep kempingowych.
Stawka 11,00 -12,00 Euro brutto /godz. + 44,00 Euro netto codziennej diety. Miejsce zatrudnienia: Schlüsselfeld (Bawaria).

Miesięczny zarobek netto wynosi co najmniej 2.000 € !!

2. Pracownik linii produkcyjnej przy obróbce metalu

Zakres obowiązków:
– Obsługa maszyn produkcyjnych (po wcześniejszym wewnętrznym kompleksowym przeszkoleniu)
– Kontrola jakości produktów wg schematów
– Prace konserwacyjne maszyn (prewencyjnie)
– Praca zgodna z wytycznymi i standardami jakości w firmie i służąca poprawie procesów produkcyjnych

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku (w obróbce metalu)
– Pozytywne nastawienie do pracy i nowych wyzwań
– Lojalność wobec pracodawcy
– Praca wg norm zarządzania jakością produkcji
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– prawo jazdy + własny samochód (dojazd do pracy ok.15 km)

Oferujemy:
– Praca na pełen etat w systemie 3 zmianowym
– Atrakcyjne wynagrodzenie 9,69 € brutto/godz. + dodatki
Miesięczny zarobek netto wynosi co najmniej 1600 € !!

– Umowa o pracę w renomowanej firmie o światowym zasięgu
– Praca w międzynarodowym środowisku
– Zapewnienie mieszkania lub pokoju (za opłatą od 150 do 180 euro w Werdau), praca w firmie LINAMAR w Crimitschau
– Kompleksowa pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu – oraz załatwienie wszystkich spraw urzędowych
– Polskojęzyczna osoba kontaktowa

Kontakt tel. 607098560 lub mail jkt@cez.zgorzelec.pl